logo tworze.com

Logo

Stona grafika specjalizującego się w projektowaniu logo i logotypów

O projektowaniu logo

Należy budować skojarzenie pary towar - marka. Marka, której logo utrwala się łatwo w pamięci ma większą szansę na rynku
Więcej o wartość marki >>>


logo tani projekt


Znam zasady prawidłowego przekazu symboliki logo i prawidłowej kompozycji plastycznej
Więcej o mnie >>>

Ważne jest by logo, dobrze reprezentowało firmę, by
Więcej o zasadach jakie powinno spęłniać logo >>>

historia logo
Więcej AGFA >>>

Więcej Rebranding >>>

.:o0o:. >>>


Wartość marki

Wizualnym symbolem marki jest: logo, logotyp, znak graficzny, kolorystyka firmowa.

Dobry znak firmowy ma bezpośredni wpływ na:

  • Lojalność konsumencką
  • Świadomość marki
  • Zaufanie i jakość
  • Skojarzenia marki
  • Wartość marki

Lojalność konsumencka tworzy możliwość obniżenia kosztów w firmie. Osiągnięcie znacznego stopnia lojalności konsumenckiej obniża koszty w zakresie marketingu i daje stabilny poziom sprzedaży, ponieważ mniej kosztowne jest utrzymać stałych klientów, niż pozyskać nowych. Dzięki lojalności klientów którzy powracają sprzedaż jest bardziej stabilniejsza i przewidywalna, dając możliwość lepszej organizacji pracy firmy.

Świadomość marki, czyli jej rozpoznawalność w grupie potencjalnych klientów prowadzi do przekonania, że firma odnosi sukcesy rynkowe i jest stałym elementem rynku. Przy planach zakupu, klient powinien kojarzyć parę rodzaj towaru - marka. Marka, której logo utrwala się łatwo w pamięci ma większą szansę na rynku.

Zaufanie i jakość jakim klient obdarza produkty wynika z jego doświadczenia konsumenckiego. Jeśli będzie zadowolony z używania jakiegoś produktu, ale nie będzie kojarzył jego marki, wówczas zakup podobnego, czy nowszego produktu będzie przypadkowym. Jeśli jednak będzie kojarzył markę, to tą markę powiąże z jakością i bedzie to miało zasadniczy wpływ na decyzję przed zakupem.

Skojarzenia marki Marka danej firmy musi się wyróżniać z pośród grupy produktów podobnych i nie może z nią być mylona. Jednak jedcześnie musi wywoływać skojarzenie z daną branżą, czy grupą produktów. Logo powinno dostarczać klientowi jasnego sygnału, zgodnego z ofertą firmy i ją wyrózniać w łatwy do skojarzenia sposób. Ważne jest wytworzenie związków w dwuch relacjach:

  1. skojarzenie marki po zobaczeniu produktu
  2. skojarzenie produktu po zobaczeniu marki
Wartość marki polega na osiągnięciu dużej ilości konsumentów kojarzących prawidłowo markę z produktami danej firmy. Prawidłowo zaprojektowane logo, które koncumenci zapamiętają i prawidłowo skojarzą, ma wpływ na wartość marki


Projektowanie graficzne - design


Witam w moim profesjonalnym, nowoczesnym, minimalistycznym portfolio brandingowym.
Jesteśmy profesjonalnym plastykiem, ekspertów w dziedzinie projektowania logo i brandingu. Specjalizuję się w nowoczesnym projektowaniu logo, brandingu i projektowaniu tożsamości marki. Mamy ponad 15-letnie doświadczenie w projektowaniu graficznym.
Skupiam się na tworzeniu ponadczasowego i wiodącego w branży logo dla Twojej firmy. Wierzę w znaczenie logo i brandingu w sukcesie firmy i nic nie daje mi większej dumy niż zobaczenie jednego z moich logo na szczycie.

100% oryginalna praca.
Szybka i wysokiej jakości profesjonalna obsługa.
Niezawodna i szybka komunikacja.
Rozmiar pliku do druku.
Nieograniczona liczba poprawek.
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.
Pliki źródłowe i edytowalne o wysokiej jakości.