logo tworze.com

Logo

Stona grafika specjalizującego się w projektowaniu logo i logotypów

O projektowaniu logo

Należy budować skojarzenie pary towar - marka. Marka, której logo utrwala się łatwo w pamięci ma większą szansę na rynku
Więcej o wartość marki >>>


logo tani projekt


Znam zasady prawidłowego przekazu symboliki logo i prawidłowej kompozycji plastycznej
Więcej o mnie >>>

Ważne jest by logo, dobrze reprezentowało firmę, by
Więcej o zasadach jakie powinno spęłniać logo >>>

historia logo
Więcej AGFA >>>

Więcej Rebranding >>>

.:o0o:. >>>


Czasem firmy dokonują rebrandingu, chcąc odświeżyć swój wizerunek, przekazać nowe treści. Jest to na ogół zmiana grafiki logo i wynikającej z tego graficznej prezentacji firmy czy marki. Pozostawia się jednak nazwę, by tą zmienić potrzebny jest silny powód i tu chcę opisać sytuację, gdzie taką zmianę uznano za konieczną.

W czerwcu ubiegłego roku, kiedy Ameryka wybuchła w proteście przeciwko rasowej niesprawiedliwości i policyjnej przemocy, firma zdecydowała, że nadszedł czas, aby ponownie przemyśleć marki o korzeniach białej supremacji. Rzemieślniczy producent piwa w Nowym Orleanie. A nazwa to Dixie, Dixie to też jest rozumiane w Ameryce jako określenie związku stanów południowych.Od 26 marca 2021 Dixie zmienia nazwę na Faubourg Brewing. Faubourg to po francusku przedmieścia, jesteśmy wszak w Nowym Orleanie, mieście o tradycjach francuskich. I nazwa i wygląd są inne. Jedynym elementem pozwalającym na identyfikację pozostała kolorystyka.

Nowe logo Faubourg Brewing

Witam, mam na imię Tadeusz. Jestem profesjonalnym grafikiem. Jestem gotowy do pracy i całkiem pewny siebie, aby spełnić Twoje potrzeby. Mam nadzieję, że będziesz zadowolony ze współpracy ze mną.

Moje umiejętności to:
- Logo
- Projektowanie logo
- Branding
- Nowoczesne logo
- Projektowanie tożsamości marki
Znam wartość Twojego czasu i znaczenie Twojego projektu. Jestem zawsze gotowy na poznanie nowych klientów i projektów!