logo tworze.com

Logo

Stona grafika specjalizującego się w projektowaniu logo i logotypów

O projektowaniu logo

Należy budować skojarzenie pary towar - marka. Marka, której logo utrwala się łatwo w pamięci ma większą szansę na rynku
Więcej o wartość marki >>>


logo tani projekt


Znam zasady prawidłowego przekazu symboliki logo i prawidłowej kompozycji plastycznej
Więcej o mnie >>>

Ważne jest by logo, dobrze reprezentowało firmę, by
Więcej o zasadach jakie powinno spęłniać logo >>>

historia logo
Więcej AGFA >>>

Więcej Rebranding >>>

.:o0o:. >>>


Mickey Mouse

kultura masowa. Składają się na nią dobra produkowane i sprzedawane szerokiemu gronu odbiorców, takie jak filmy, telewizja, które z czasem stające się z przedmiotów powszechnych elementami w historii. Są to również fikcyjne postacie, o których mówi się się „kultowy” Taką postacią jest Myszka Mickey, która daleko wyszła za rolę postaci z kreskówki. Choć dalej mozna zobaczyć ją w filmach, to wyszła też na ulicę, pojawiła się w publikacjach papierowych, komiksach wydawnictywach dla dzieci, ale i w powaznych ksiązkach, które analizuja fenomen popularności Mickey Mouse. Na świecie produkuje się tez tysiące gadżetów i ubrań na których nadrukowany, wychawtowany, wytłoczony widnieje wizerunek poczciwej Mszki Miki.
Myszka Mickey Mouse napędza rozwój milionów produktów, a jej wizerunek jest zachętą do ich zakupów.

Projektowanie graficznych ozdób na ubrania - Mickey Mouse, Barbie i inni

Barbie

Co trzeciemu respondentowi słowo „KEN” kojarzy się z partnerem lalki Barbie, a nie z zakorzenioną w polskiej historii Komisją Edukacji Narodowej. Nie pomogą oburzenia, co do wagi tych dwuch pojęć, kultura masowa ma swoją ogromną siłę. Barbie przestała być zabawką dla dzieci. Za ogromne pieniądze wielu kolekcjonerów na świecie gromadzi zbiory lalek Barbie, a wystawy takich zbiorów przyciągają tłumy widzów.